Ish-zëdhënësja e PD përjeton ditët me të lumtura të jetës, zbulohet lajmi i bukur

Ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike, Laura Vorpsi, është bërë nënë për herë të dytë teksa lajmin e shtatzanisë Laura për gjithë këto muaj e ka mbajtur të fshehtë.

Juristja dhe biznesmeni Theodhor Cami janë bërë prindër të një djali, bën të ditur “revistawho.com”.

Ardhja në jetë e vogëlushit i ka gëzuar shumë çiftin dhe të gjithë familjarët dhe miqtë e tyre. Laura dhe Theodhori janë prindër edhe të një vajze me emrin Krisa e cila është 2 vjeç.